Related Posts

This Post Has 35 Comments

  1. mayıs gibi 128 gbsini aldım. online ders döneminde bayağı faydalı oldu. her komite için sürekli not almak gerekiyor. insafsız kırtasiyeciler de mecbur alıyorlar diye yükseltiyor fiyatı. artık notları almıyorum, eşek ölüsü kitaplarında pdflerini buldum.
    not alırken ücretsiz olduğu için Collanote indirdim. idare ediyor not alırken. notability, goodnotes filan 80lira aga ne yani savaşta mıyız aq. neyse office benzeri uygulamaları da applen iyi. şarjı 3-4 saatte tam doluyor. bana 2-3 gün gidiyor. çalışma zamanına göre. oyun filan oynarsanız kullanım süresi düşer doğal olarak. bi tane de a101den piranha bluetooth klavye aldım. böyle böyle bitircez okulu. haydi iyi günler gençler herkeşee.

  2. Merhaba. İnceleme için teşekkür ederim. Genel olarak iPad'i +Cellular / eSIM varyantını kullanıyorsunuz? eSIM videonuzu da izledim. iPad Cellular özelliğiyle alınırsa kayda değer fiyat yüksekliği var. Kullanan biri olarak gerçekten düzenli performans alabiliyor muyuz? Genel olarak Türkiye operatörleriyle eSIM özellikli iPad yorumunuzu merak ediyorum.

  3. Apple bu cihazlara en adi ekranlarını takıyor fiyatlar o yüzden düşük. Gözlerinizi mahfetmek istiyorsanız alın. Özellikle de karanlıkta baş ağrısı yapar. Bütçeniz uygunsa pro modelini alın uygun değilse kaliteli ekranlı Android tabletlere bakın.

  4. Merhabalar ben bir üniversite öğrencisi olarak not almak için bir tablet almak istiyorum iPad 8. Nesil ile Huawei mayped 11 arasında kaldım sizce hangisi daha uzun ömürlü ve hangisinin kalemi daha hassas

  5. "Uzun yıllar boyu kullanacağınız bir ipad incelemesine başlıyoruz" demişsiniz de, eskidikçe uygulamalar desteklemiyor. En en fazla 6 sene, sonra kesin çöp. Tabi hala mükemmel çalışıyor ama bomboş. Özene bözene para biriktirip Aynı zamanda aldığımız android cihaz bile hala az çok kullanılır durumda 😀

Leave a Reply

© 2023 mindvietnam.com - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress